Peelingi chemiczne

RETIX. C twarz+szyja+dekolt

RETIX. C  twarz+szyja+dekolt

RETIX. C to intensywna kuracja odmładzająca, wyraźnie poprawiająca wygląd skóry. Zabieg opiera swoje działanie na trzech aktywnych składnikach, w odpowiednich procentowych stężeniach:  4% retinolu, 8% witaminy C i 30% kompleksu antyoksydacyjnego i składa się z dwóch etapów:

 

- pierwszy etap wykonywany jest w gabinecie i polega na nałożeniu na twarz serum z witaminą C oraz kompleksem antyoksydantów,

- drugi etap polega na nałożeniu retinolowej maski, którą pacjent samodzielnie zmywa w domu po upływie 6-8 godzin.

 

ZABIEG:

- stymuluje produkcję kolagenu,

- redukuje niedoskonałości,

- zagęszcza i poprawia napięcie skóry,

- poprawia poziom nawilżenia,

- powoduje stopniowe rozjaśnianie przebarwień,

- chroni przed fotouszkodzeniami.

 

SKÓRA PO ZABIEGU:

- odmłodzona,

- rozświetlona,

- jędrna,

- zmarszczki mniej widoczne.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

- ciąża i karmienie piersią,

- choroby autoimmunologiczne, wirusowe (np. opryszczka),

- aktywna postać trądziku, także różowatego,

- zabiegi radioterapii, chemioterapii,

- alergia na retinol,

- skóra naczyniowa,

- ekspozycja na promienie słoneczne po zabiegu.

 

Pielęgnacja w domu ma zasadnicze znaczenie, ponieważ współdziała i optymalizuje efekty zabiegu profesjonalnego wykonanego w gabinecie kosmetycznym.


Czas trwania zabiegu: 1:00 min. | Cena zabiegu: 220 zł

Peelingi chemiczne to zabiegi pielęgnacyjne skóry, polegające na kontrolowanym niszczeniu zmian znajdujących się w naskórku lub w skórze właściwej, a następnie regenerację i poprawę kondycji skóry. Efektem zabiegów jest m.in. zwiększenie zdolności skóry do wchłaniania substancji czynnych, rozjaśnienie przebarwień lub plam pigmentacyjnych, wygładzania drobnych zmarszczek i blizn czy oczyszczenie skóry z łoju oraz regulacja produkcji sebum. Ze względu na głębokość działania wyróżniamy peelingi powierzchniowe (działają jedynie na wierzchnie warstwy naskórka: rogową i ziarnistą, np. kwas glikolowy do 35%), średniogłębokie (docierają do warstwy podnaskórkowej, czyli do miejsca, gdzie naskórek łączy się ze skórą właściwą, pobudzają fibroblasty, produkcję kolagenu i elastyny oraz wzrost czynników nawilżania skóry, np. peelingi z użyciem TCA, AHA w stężeniach 50 – 70%) oraz głębokie (dochodzą do skóry właściwej, wykonuje się je przy użyciu fenolu lub lasera).Bon podarunkowy

Prezent na każdą okazję! Bon Podarunkowy Twojego Gabinetu to niezawodny i elegancki prezent, który uszczęśliwi każdego oraz zagwarantuje zadowolenie na najwszyższym poziomie!

Więcej