O nas

Gabinet Kosmetyczny Czerwona Pomarańcza to miejsce, które powstało  z myślą o osobach ceniących dobre samopoczucie oraz piękny wygląd. Przytulne wnętrze, kameralna atmosfera i wykwalifikowany personel sprawią, że poczują się Państwo wyjątkowo, a wykonywany zabieg będzie nie tylko ucztą dla skóry, ale także dla zmysłów. 

 

Oferujemy szeroką gamę zabiegów z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta oraz aktualnej kondycji skóry. Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach wiodących producentów, cieszących się zaufaniem na całym świecie. Z uwagi na Państwa komfort oraz bezpieczeństwo rozpatrujemy wszelkie wskazania oraz przeciwwskazania do wykonywanego zabiegu. Specjalizujemy się w pielęgnacji dłoni - manicure oraz stóp- pedicure i pedicure leczniczy. Oferujemy także makijaż ślubny i okolicznościowy.

 

Mogą Państwo skorzystać z przygotowanych przez nas kompleksowych pakietów pielęgnacyjnych lub osobiście wybrać dowolny zabieg dostępny w naszej ofercie. Zadowolenie i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego liczymy, że wybierając nasz gabinet, wybierają Państwo satysfakcję nie tylko ze swojego wyglądu, ale i z miło spędzonego czasu.

Bon podarunkowy

Prezent na każdą okazję! Bon Podarunkowy Twojego Gabinetu to niezawodny i elegancki prezent, który uszczęśliwi każdego oraz zagwarantuje zadowolenie na najwszyższym poziomie!

Więcej