Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

Zabieg balansujący z 100% naturaną mikronizowaną algą do cery mieszanej i tłustej Re-Balancing THALGO

Zabieg balansujący z 100% naturaną mikronizowaną algą do cery mieszanej i tłustej Re-Balancing THALGO

Jest to w 100 % zabieg przeznaczony dla skóry mieszanej, tlustej i trądzikowej. Mikronizowana alga morska, bogata w 46 witamin i minerałów, połączona została z działaniem dwóch alg bogatych w cynk – Focus Spiralis i Tetraselmis Chiu, intensywnym kompleksem Activ”Pur oraz Acti’Sebum, aby pomóc ustabilizować wydzielanie łoju, uaktywnić krążenie krwi i wspomóc eliminację nagromadzonych toksyn.

Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej lub, w przypadku skóry palacza, w celu przygotowania do zabiegów aktywnych.

Cel: oczyszczenie skóry z nagromadzonych toksyn, przyśpieszenie mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych, a także balansowanie pracy gruczołów łojowych

Przeciwwskazania: ciąża, laktacja, opryszczka w stanie aktywnym, niedawno przebyte infekcje i choroby, uczulenie na skladniki zawarte w preparatach

Częstotliwość wykonywania zabiegów: seria 6 zabiegów – 1 w tygodnu, lub jako zabieg jednorazowy


Czas trwania zabiegu: 1:30 min. | Cena zabiegu: 150 zł

Bon podarunkowy

Prezent na każdą okazję! Bon Podarunkowy Twojego Gabinetu to niezawodny i elegancki prezent, który uszczęśliwi każdego oraz zagwarantuje zadowolenie na najwszyższym poziomie!

Więcej